Hungarian Black Ravens

raven

"Úgy érezzük, hogy az amit teszünk csak csepp a tengerben, anélkül a csepp nélkül azonban sekélyebb volna a tenger."

A csapat egy nyíregyházi iskola,a Krúdy Gyula gimnázium tanulóiból állt össze. Ez a szerveződés olyan az informatika iránt érdeklődő emberekből jött létre, akik szeretettel és odaadással foglalkoznak az új ismeretek elsajátításával. Csapatunk legfőbb motiváló ereje mondhatom ,hogy nem csak az iskola szellemisége, hanem a tanárok lelkesedése és odafigyelése. A versengés a legjobb módja annak, hogy a kreativitásunkat kifejezzük, hiszen csak így adhatunk a jövőnknek többet, ezért kell sokat megtanulnunk a világról. A legtöbbet a saját hibáinkból tanulhatunk, hiszen azt magunk tapasztaljuk meg és akár egy életen át magunkkal vihetjük ezeket a tapasztalatokat. A versengés során a saját és ellenfeleink baklövéseiből, sikereiből is tanulhatunk és jobbak, erősebbek lehetünk.Úgy gondoljuk , hogy a Black Ravens egy igazi összetartó csapat aki sikerrel veszi majd a nehezebb akadályokat is akár, ha ez mégsem így történne sem csüggedünk, hiszen a részvétel a fontos.

A csapat tagjai :

Horváth Balázs 9.osztályos tanuló

Nagyfő Gábor 11.osztályos tanuló

Takács Péter 10.osztályos tanuló

"Nem az utadba kerülő hegy fog megállítani, hanem a cipődbe kerülő homok."

Bizonyára sokan gondolkodnak azon, mit jelenthet ez a mondás...

Ennek a jelentését addig nem vagyunk képesek feldolgozni, amedig valamiféle olyan akadályba nem ütközünk, amit nem tudunk leküzdeni. A csapatmunka a legfontosabb, hiszen az ember a környezetével olyan dolgokra képes, amit egyedül viszont képtelen lenne megtenni. Ennek ismeretében a lehető legjobb ,hogy ebben a versenyben többen tudunk részt vállalni, hiszen több szem többet lát, több ész többet gondolkodik...

1239104 606943049357216 1584890679 o

Egyszóval sok sikert csapatok, mi is megteszünk mindent a győzelemért!